Wybił dzwon dla demokracji

Atak francuskiej policji na wiernych modlących się w kościele, stanowi najlepszy dowód ile warte są lewackie deklaracje praw człowieka i sama demokracja.

 

Wybił dzwon dla demokracjiInternet aż dudni od hiobowych wiadomości, straszenia, często nie bezpodstawnego, wojną, kataklizmami z kosmosu i czasami ostatecznymi. Ad nauseam. Niemniej jednak, po raz pierwszy przeszył mnie dreszcz grozy czasów ostatecznych, kiedy oglądałam wideo pokazujące atak policji w kościele na modlących się chrześcijan.

Przede wszystkim dlatego, że jest to najbardziej jawne, brutalne i jednocześnie najbardziej obłudne pogwałcenie jednego z podstawowych praw człowieka – praw którymi jesteśmy łudzeni propagandą dudniącą we wszystkich zakątkach świata, 24 godziny na dobę, przez 365 dni w roku – od długich lat. Praw, które należą do podstawowych zasad tej wspaniałej, wpychanej nam w gardła, a nierzadko przysyłanej na skrzydłach bombowców demokracji, głoszącej równość i braterstwo wszystkich ludzi, wolność i swobodę wyznania.

,,Published on Aug 3, 2016

Ksiądz siłą wywleczony przez policję z kościoła podczas odprawiania Mszy św.! W Paryżu, w kościele św. Rity policja zaatakowała gazem łzawiącym kapłana wraz z wiernymi. Okazało się, że na miejscu Świątyni ma stanąć apartamentowiec wraz z parkingiem. 30 wiernych wraz z księdzem sprzeciwiło się tej decyzji. Ks. Guillaume de Tanouarn postanowił odprawić Mszę św. łudząc się, że to zapobiegnie brutalnej akcji policji. Wywleczono go na oczach wiernych z kościoła. Zdarzenie miało miejsce w dzień po pogrzebie, zabitego przez islamistę księdza katolickiego w Rouen. Francja zapowiedzianą walkę z terroryzmem islamskim rozpoczęła od ataku na chrześcijan.”

Oto, na naszych oczach, demokracja Unii Europejskiej udowodniła, że jest terroryzmem i totalitaryzmem. Wybił dzwon dla demokracji.

Cytaty z Wikipedii:

Laicyzm (z fr. laïcisme) – koncepcja rozdziału państwa od Kościoła i braku wpływów religijnych na sprawy państwowe.

Laickość (z fr. laïcité) gwarantuje prawo do swobodnego wyznawania religii i wszystkie wyznania traktuje jako równe. Nie zapewnia jednak specjalnego statusu dla religii: religie powinny podlegać takim samym prawom jak inne sfery życia i nie stać ponad prawem.

0