Czy Putin uratuje Paryż ?

Czy Putin uratuje ParyżFrancja, najstarsza córka Kościoła, jest maglowana z jednej strony przez lewaków a z drugiej przez islamistów. Pomiędzy szariatem i gay pride skopane chrześcijaństwo chowa się po kątach. Lśni tylko kopuła nowej bazyliki finansowanej przez Moskwę. Czy Putin uratuje Paryż ?

Francja, niegdyś światło chrześcijaństwa, przeżywa drugą rewolucję francuską. Morduje się księży przy ołtarzu i burzy kościoły. Króluje lewicowe szaleństwo a katolików określa się pogardliwie jako skrajnie prawicowych oszołomów (skąd my to znamy?). Media elektroniczne są lewicowe a gazety są w rękach oligarchów (skąd my to znamy?).

Wcześniej merem Paryża był homoseksualista, teraz jest nim lewaczka
Paryż zmienia charakter mieszkańcówFrancuzi nachalnie promują ten sam model w katolickiej Polsce 

Promocja francuskiego multi kulti w Polsce250 osób (w tym wiele kobiet i dzieci) zginęło już w zamachach terrorystycznych w ciągu ostatnich 20 miesięcy, kilkaset osób zostało rannych. Na ludzi padł strach, władze masowo anulują letnie koncerty i imprezy publiczne. Lewicowe władze wykonują tylko balet pozorów, nie chcą wyczyścić Francji z radykalnego islamizmu, bo muzułmanie stanowią bazę wyborczą socjalistów a Arabia saudyjska i Katar leją strumień pieniędzy.

Francuskie służby wyraźnie nie dają sobie rady z falą islamskiego terroru, wyhodowanego na łonie laickiej Francji. Ale nikt w wierchuszki nie podaje się do dymisji. Wprost przeciwnie, władze prą w zaparte w lewackie szaleństwo, zakazuje się bożonarodzeniowych szopek w merostwach ale mer Paryża wysyła radosne życzenia z okazji końca Ramadanu. Lewicowo-masoński francuski rząd wyciera sobie buzię demokracją i prawami człowieka przy każdej możliwej okazji, ale ludzkie życie we Francji już się nie liczy, zostało poświęcone na ołtarzu cynizmu, tchórzostwa, sprzedajności i hipokryzji.

Ojciec Hamel, zamordowany przez islamistów „Made in France”

Ojciec Hamel

Francuskie ZOMO wywala księdza z kościoła Świętej Rity w Paryżu

Francuskie ZOMOPodczas kiedy Kościół Katolicki w Europie jest sprowadzany na nowo do katakumb (przy cichej aprobacji Papieża Franciszka) Kościół Prawosławny nie daje sobie dmuchać w kaszę. Wystarczy popatrzeć na Grecję, Rosję, Serbię i niektóre państwa bałkańskie.

W skopanym przez lewactwo i islamistów Paryżu od kilku miesięcy święci kopuła nowej prawosławnej bazyliki (zdjęcia), budowanej przez Moskiewski Patriarchat przy finansowym wsparciu rządu Rosji. Decyzja budowy zapadła w 2007 roku, podczas prezydentury Nicolasa Sarkozy’ego. Lewicowy rząd Hollande już nie może przerobić bazyliki na meczet (Arabia saudyjska była jednym z kandydatów na działkę, na której powstaje bazylika). Tylko lewacy z paryskiego merostwa wymusili, aby złoty kolor kopuły „nie był zbyt lśniący”. Więc może Putin uratuje Paryż.

Zakładamy, że bazylika będzie dobrze chroniona. Kiedy miłujący pokój muzułmanie zaczną na nowo biegać po Paryżu z kałasznikowami, katolicy będą mieli się gdzie schronić. Skoro francuskie państwo już ich nie chroni.
Kościół Rosji, wspierany przez rząd Putina, buduje bazylikę w Paryżu
bazylika w Paryżu To pierwsza nowa chrześcijańska świątynia w Paryżu od ponad stu lat

pierwsza chrześcijańska świątynia w Paryżu od ponad stu lat

Czy Putin uratuje Paryż a jego budowla stanie się azylem dla chrześcijan prześladowanych w Paryżu ?

chrześcijanie prześladowani w Paryżu

0