Gwałt obywatelski

Gwałt obywatelski

19-o letni Marokańczyk mieszkający w Hiszpanii zgwałcił w centrum Dusseldorfu 90-o letnią staruszkę Był to gwałt obywatelski. Kilka miesięcy wcześniej uchodźca z Erytrei zgwałcił obywatelsko 79-o letnią staruszkę na cmentarzu. Ewa Kopacz ma jeszcze najlepsze lata przed sobą.

Podczas kiedy w Europie zachodniej kobiety są masowo molestowane i gwałcone, w Polsce trwa walka o prawa kobiet, które według lewactwa i polityków PO są gwałcone. Podczas kiedy w Niemczech już trwa debata jak zalegalizować pedofilskie małżeństwa muzułmanów z małoletnimi dziewczynkami i małżeństwa poligamiczne, w Polsce histeryczki manifestują z transparentami przedstawiającymi żeńskie organy rozrodcze, krzycząc, że same decydują. Tak, spróbujcie to powiedzieć imamowi, już on was nauczy co znaczy gwałt obywatelski!

Lewaczki myślą, że są w europejskiej awangardzie ale zamiast tego znajdują się w europejskim ciemnogrodzie, bo oświecona Unia europejska otwiera szeroko wrota poligamii, pedofilii za przyzwoleniem imama oraz potulnym kobietom z zakrytymi twarzami, których miejsce jest w kuchni przy garach i przy dzieciach.

Ewa Kopacz, która chciała nam sprowadzić masy muzułmańskich migrantów, aby przypodobać się Brukseli i Joanna Mucha która obiecywała nam, że muzułmańscy migranci nas „wzbogacą„, powinny przeprowadzić się do Brukseli i wprowadzić swoje słowa i obietnice w czyny.

Uważamy, że gdyby na przykład Ewa Kopacz lub Joanna Mucha dały się zgwałcić np. w brukselskim Molenbeek (idealnie przed kamerami TVN24) w imię europejskich wartości i ideałów, to pozwoliłoby PO zaistnieć lepiej na scenie europejskiej, jako partia społecznie pro-europejska, wrażliwa i otwarta na forsowane od pewnego czasu zmiany etniczne. I jako partia równości społecznej, bo nie może być tak, że witani kwiatami muzułmańscy uchodźcy molestują i gwałcą tylko anonimowe kobiety, bez celebrytów.

Co prawda czołowej niemieckiej pro-migracyjnej lewaczce Claudii Roth życzono już by został na niej wypróbowany „gwałt obywatelski”, ale ta zamiast zgodzić się i pokazać swoją kulturową wrażliwość i otwarcie, tylko naindyczyła się i zaczęła grozić pozwem sądowym.
Jeżeli Ewa Kopacz chciała by się wykręcić przed swoim europejskim obowiązkiem z uwagi na wiek, przypominamy, że muzułmańscy migranci są także otwarci na wzbogacanie dojrzalych kobiet. W ostatnim czasie w Niemczech odnotowano gwałt na 90-latce, którego sprawca był 19-letni Marokańczyk, oraz gwałt na 79-latce (na cmentarzu), którego sprawca był 40-o letni uchodźca z Erytreii

www.bild.de/regional/duesseldorf/vergewaltigung/oma-vergewaltiger-geschnappt-48307106.bild.html

www.welt.de/regionales/nrw/article157308562/79-Jaehrige-auf-Friedhof-vergewaltigt.html

Pani Ewo Kopacz, najlepsze lata służby ideałom Europy są jeszcze przed panią !

77 dziewic czyli raj czekający dla uchodźców

joanna_mucha_ewa_kopacz_sejm_2016

Pro-migracyjnej lewaczce Roth życzono bycia „zgwałconą przez migrantów”

gruene-praesentieren-100-tage-programm

Bo dlaczego tylko anonimowe kobiety maja padać ofiarami gwałtów ?

ficki-ficki

0
UDOSTĘPNIJ
Poprzedni artykułAkademia Caracala – prosta matematyka podstawą przekrętu
Następny artykułKalosze Macierewicza
Z Panamy przez PRL do III RP, czyli o wpływie Wizjonerskiej Strategii Inwestowania (WSI) na Polskę -- czytaj cała prawdę całodobowo -- na mPolska24.pl oraz na Facebook / Goodbye ITI -- i myśl samodzielnie, bez TVN24