JAK NAWIĄZAĆ Z NAMI KONTAKT?

divider xx red

“Najpierw chcemy zobaczyć, co sam potrafisz zrobić. Napisz tekst. Nie musi być długi. Następnie wyślij go do nas. Pamiętaj żeby dopisać swój adres E-mail.

Obiecujemy, że dostaniesz odpowiedź najpóźniej po 2 tygodniach. Jeśli tekst będzie nam odpowiadał zaprosimy Cię do współpracy. Jeśli będziemy mieli wątpliwości to zaproponujemy Ci okres próbny w trakcie, którego będziesz miał okazję popracować z nami i poznać nasze metody pracy. Możliwe jest też, że tekst nie przypadnie nam do gustu. Gwarantujemy, że ocenę przeprowadzimy tylko i wyłącznie na Twoje życzenie. Nie krytykujemy pracy innych bez uzasadnionych powodów.

M

Anty Media Member

“Jeśli kontakt przez pocztę elektroniczną Ci nie odpowiada to możesz zawsze nawiązać z nami kontakt przez media społecznościowe.”

Facebook, Twitter lub Google+. Wybierz miejsce, które Ci pasuje i zostaw nam wiadomość. Odezwiemy się w ciągu maksymalnie 2 tygodni. Dalsza procedura będzie wyglądać tak jak w punkcie pierwszym.

D

Anty Media Project manager

“My preferujemy kontakt przez pocztę elektroniczną. Tu możesz przystąpić do naszego zespołu, ale też załatwić inne sprawy.”

Tu są adresy, pod którymi możesz nas zastać. Proszę wybierz właściwy:

M

Anty Media Member

“Jeśli będziesz szukał nas w inny sposób to jest prawdopodobne, że w końcu nas znajdziesz. Jest jeszcze bardziej prawdopodobne, że ślady zaprowadzą Cię gdzieś na koniec świata..”

Markus

Anty Media Leader

ZREALIZUJ SWOJE CELE

Wiedza historyczna i krytyczny stosunek do rzeczywistości jeszcze nikomu nie zaszkodził!!

DOŁĄCZ DO NAS